Ondrášovka U8 – Roudnice nad Labem

Ahoj,

přidávám ještě hodnocení kvalifikačního turnaje Ondrášovka Cup pro ročník 2012 a ml., který se uskutečnil v úterý 8.10. na hřišti v Roudnici nad Labem.

Hrálo se o dvě postupová místa na finálový turnaj Ondrášovky a soupeřem nám byli hodně zajímaví soupeři: FK Teplice, Junior Chomutov, CU Bohemians Praha, Slovan Velvary, FK Ústí nad Labem, FK Litoměřicko a Viktorka Žižkov

Před začátkem turnaje jsme měli ze soupeřů trochu respekt, nevěděli jsme, co nás bude pořádně čekat. Přeci jen jsme se do podobné konfrontace zatím nedostali. Hned první zápas s celkem Teplic se ale naše obavy rozplynuly, vyhráli jsme 11:2. Dále následovala výhra s Chomutovem 5:3, prohra s Bohemkou 7:2 (ale mohli jsme klidně vyhrát…), výhra s Velvary 4:2, výhra s Ústím 7:3, výhra s Litoměřickem 4:2 a nakonec i výhra s Viktorkou Žižkov 3:2

Nakonec z toho tedy bylo skvělé druhé místo a postup na finálový turnaj, kde se můžeme těšit na obhájce titulu pražskou Spartu, dále Slavii Praha, Zbrojovku Brno, FK Příbram, Mladou Boleslav a další skvělé týmy.

Co je ale pro nás nejdůležitější, tak všichni zahráli skvěle. Takovou bojovnost, aktivitu, individuální kvalitu jsem u kluků a Vanes ještě neviděl a když se k tomu přidal skvělý Tom v bráně, tak z toho byl tenhle úžasný výsledek. Opravdu jsme byli nadšeni.

Hráli: Tom, Pálí, Vanes, Jáchym, Kuba Vintr, Vojta Svoboda, Adam Hlava a Zdenda Pelc

Za trenérský tým Kamil H.

Komentáře