Po nepovedeném výkonu jsme bez bodu.

Slovan Kladno – SK Kladno      4:2 (0:2)

Po nepovedeném výkonu jsme podruhé v sezoně prohráli. Ze Slovanu jsme odjížděli s prohrou 4:2.

Zápas jsme však začali velmi dobře. Už ve třetí minutě našel Lukáš Kalík Jana Tyburce, který otevřel skóre – 0:1. Poté byla hra velmi vyrovnaná. Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí. Víc šancí na vstřelení branky měl Slovan, kterému se ještě v první půli v zakončení nevedlo. Ve 23. minutě jsme šli do dvoubrankového vedení. Jakub Frič se hezky uvolnil na pravé straně, přihrávkou našel v pokutovém území Hynka Placatku, který umístěnou střelou nedal brankáři šanci – 0:2. Do konce poločasu to byla poté spíše bitva uprostřed hřiště.

Druhý poločas už nám vůbec nevyšel. V nepříznivém počasí, jako by se klukům nechtělo makat. Přesto jsme si několik slibných šancí vytvořili. Bohužel jsme je nevyřešili správně. V druhé půli jsme čtyřikrát inkasovali a zaslouženě prohráli 4:2.

Do utkání zasáhli – Ondřej Koloušek – Hynek Placatka, Vojtěch Polcar, Richard Hauge, Lukáš Musil, Lukáš Kalík, Matěj Mázár, Denis Antonov, Jonáš Bacílek, Jakub Frič, Aleš Fitko, Dominik Hájek, Jan Tyburec, Jakub Pešek.

Hodnocení trenérů:

Z naší strany bylo v utkání mnoho nepřesností a nedokázali jsme si poradit s nakopávanými míči. Nešlo nám to po fotbalové stránce, což se stát může. Bohužel nám ale v utkání chybělo i nasazení, což už by se stávat nemělo. Nedokázali jsme si poradit na kluzkém terénu se zpracováním, míče nám od nohy odskakovaly. Byl to pro nás tzv. zápas „blbec“.

Komentáře