Po třech zápasech máme plný počet bodů!

SK Kladno – Fotbal Neratovice – Byškovice     9:4 (střelci: Tyburec 3x, Kyjanka 3x, Fitko, Chvalník, Ježek)

Začátek utkání se nám povedl náramně. Hned v první minutě jsme šli do vedení, kdy Denis Antonov našel Aleše Fitka a ten nádhernou průnikovou přihrávkou vyslal Honzu Tyburce, který tváří v tvář brankáři nezaváhal – 1:0. V páté minutě jsme přidali druhou branku, když opět Aleš Fitko krásnou přihrávkou za obranu našel naběhnutého Honzu Tyburce a ten po kličce brankáři neměl problém trefit odkrytou klec – 2:0. O pět minut později soupeř snížil, ale ve 13. minutě si Martin Chvalník na úrovni pokutového území šikovně přehodil obránce a zamířil přesně – 3:1. V 18. minutě si velmi aktivní Aleš Fitko tělem odstrčil protihráče, zatáhl míč po pravé straně a v pokutovém území přesně našel Honzu Tyburce, který si míč převzal přesně mezi obránce a podél brankáře dovršil hattrick – 4:1. Na všechny jeho branky mu přihrál Aleš Fitko.

Na začátku druhé části na nás soupeř vletěl a hrálo se chvilku před naší brankou. Kluci tlak ustáli a ve 42. minutě přidali další branku. Dominik Hájek krásně našel Filipa Kyjanku, který se řítil sám na branku a v šanci nezaváhal – 5:1. Ve 49. minutě Jakub Pešekpředskočil útočníka Neratovic, přihrál Honzovi Tyburcovi, který sklepl míč pro Aleše FItka a ten si připsal další gólovou přihrávku, když prostrčil na Jakuba Ježka, jenž se kličkou zbavil obránce a tvrdou ranou prostřelil brankáře – 6:1. O minutu později Jakub Pešek viděl naběhnutého Aleše Fitka, poslal mu krásnou přihrávku za obranu a Aleš Fitkoranou z první našel skulinku mezi nohami brankáře Neratovic – 7:1. Dvě minuty před koncem druhé části zahrával rohový kop Martin Chvalník. Míč propadl až na zadní tyč, kde byl osamocený Filip Kyjanka, který si zpracoval míč na prsa a ranou pod břevno rozvlnil síť – 8:1.

Do třetí části vstoupili hosté znovu aktivněji. Měli více ze hry a dvěma góly nás znervózněli. Hrál se vyrovnaný fotbal a klid přinesl až Filip Kyjanka, jehož rána za hranicí pokutového olízla tyčku a vymetla pavučinu v šibenici – 9:3. Hosté pak už jen korigovali na 9:4.

Do utkání zasáhli – Denis David, Ondřej Koloušek – Vojtěch Polcar, Dominik Hájek, Jakub Pešek, Richard Kubík, Denis Antonov, Jan Tyburec, Richard Hauge, Jakub Ježek, Martin Chvalník, Aleš Fitko, Matěj Mázár, Filip Kyjanka, Hynek Placatka, Lukáš Kalík.

Hodnocení trenérů:

Do utkání jsme měli raketový start a brzy vedli o dvě branky. V první třetině a v druhé půlce druhé třetiny jsme soupeře přehrávali. Ve třetí části měl už soupeř více ze hry. Kluci ale zápas odmakali, bylo k vidění mnoho pohledných akcí, ale ve chvílích, kdy nás soupeř přehrával jsme špatně bránili. Tím jsme nechali soupeři dostatek prostoru a proto nás zatlačil. Z těchto chyb se do příštích zápasů musíme ponaučit.

Komentáře