Preview před dvojící zápasů s Vyšehradem a Admirou Praha

„A“ tým se po výhře nad Kolínem chystá hned na dvojici přípravných utkání. Víkend plný fotbalu, který hráčům přinese větší zátěž, než jakou do teď v zápase měli začíná sobotním zápasem se Slavojem Vyšehrad a vyvrcholí v neděli, a to zápasem s Admirou Praha

27.1. 14:00 – FK Slavoj Vyšehrad vs. SK Kladno (Mikuláše z Husi 1709, 140 00 Praha 4 – Nusle)

První utkání odehrajeme při sobotním odpoledni na půdě ambiciózního Slavoje Vyšehrad, který svým mladým týmem okupuje přední příčky Pražského přeboru. Aktuálně mu se ziskem třiceti bodů patří druhá příčka. Zápas s našim týmem jim tak přinese tížené zkušenosti, které lze v jarní část jen zúročit. Pro naše borce půjde o první utkání, ve kterém budou papíroví favorité a diktování tempa hry by mělo být v jejich režii. Co tato zajímavá konfrontace přinese se můžete přesvědčit sami na půdě pražského celku.

28.1. 10:30 – FK Admira Praha – SK Kladno (Hřiště Podolí – Na Hřebenech II 1062, 147 00 Praha 4 – Podolí)

Těžší kalibr čeká kladenské fotbalisty v neděli na hřišti v Podolí, kde se na neutrální půdě postaví třetiligové Admiře Praha. Ta svým širokým spektrem dospělých hráčů může naše hráče prověřit jak hráčskou kvalitu z ČFL, tak dravým mládím z B-týmu, jenž působí jen o stupínek níž v soutěži s našim A-týmem, v Divizi B. Jednoznačně půjde o utkání, které svou kvalitou bude mít rovněž co nabídnout.

Aktuální přehled výsledků a zápasových informací, včetně sestav najdete v den zápasů na našich sociálních sítích.

Komentáře