Preview zápasu s rezervou Teplic

Již zítra se na kladenské umělé trávě představí B-tým FK Teplice.

Severočeský celek plný převážně místních odchovanců vedený ambiciózním trenérem, místním „Guardiolou“ Davidem Šourkem se sice nachází na posledním místě v béčkové skupině ČFL, neprohrává své zápasy velkým rozdílem a svým soupeřům je více než vyrovnaným soupeřem. Své o tom ví Králův Dvůr, který teplickým mladíkům minulý týden podlehl 1:2.

Teplické rezervě chybí střelec, defenziva jí však funguje dobře. Tak by se z pohledu skóre dal nazvat podzim teplických borců. V 15 odehraných zápasech vstřelili pouze 11 branek, obdrželi jich však „pouze“ 26, kdy i 5. tým soutěže gólů obdržel více. Tím, že v zápasech našeho soupeře nepadá mnoho gólů, půjde v porovnaní s bilancí našeho týmu o zajímavou konfrontaci. Ta činí v průměru více než 3,5 branky na zápas, což jednoznačně potvrzuje aktuálně probíhající zimní příprava, která o góly rozhodně nouzi nemá.

Tým kladenských pod vedením Zdeňka Haška se chystá již k pátému utkání. Dle slov trenéra dojde k opětovnému protočení většího počtu hráčů a nadále probíhající rovnoměrné vytěžování všech zdravých tedy bude pokračovat i nadále. Hráči tedy oproti minulému víkendu budou mít k dispozici sice menší porci minut, měla by však být vidět o to větší intenzita.

Přijměte tak naší srdečnou pozvánku na jediné domácí utkání, které „A“ tým v únoru odehraje!

Komentáře