Přípravné utkání Béčka s rezervou SK Rakovník hodnotí trenér Tomáš Abrham

Ve čtvrtek 6.8. 2020 v 18:30 se naše rezerva postavila B týmu SK Rakovník. Vítězný zápas, ve kterém Béčko dokázalo zvítězit 1:3, hodnotí trenér Tomáš Abrham.

Béčko odehrálo druhý přípravný zápas, jak jej hodnotíte?

Tak odehráli jsme teprve druhý zápas, ale většina hráčů, kteří jsou mladšího ročníku a trénují společně s SK Kladno A, už měla nějaké zápasy za sebou. Kluci, kteří nás doplnili z Unhoště chodí s Áčkem rovněž trénovat, takže mají tréninkové jednotky s Áčkem, které jim určitě prospěly. První přátelské utkání bylo s Lhotou, což je účastník krajského přeboru, které skončilo 2:2, kdy jsme se jak bojovností tak nasazením vyrovnali mužstvu, které hraje krajský přebor. Dobře se doplňuje dravé mladí a fotbalovost kluků, kteří skončili v dorostu se zkušenosti a takovou tou buldočí dravostí kluků, kteří  přešli z Unhoště k nám.
Zápasy jsou s kvalitními soupeři, kteří hrají vyšší soutěž a vysledkově a celkově s výkony panuje spokojenost.

Byly v zápase věci, kterém se Vám nelíbily a chtěl byste na nich zapracovat?

Zatím musím říct, že jsem mile překvapen tím, jak funguje ta spolupráce mládí se zkušeností. V kabině panuje dobrá nálada, při zápase je také pohoda. Jsou tam věci, které musí kluky určitě bavit a myslím si, že toto spojení se určitě povedlo v tom, že i pro kluky, kteří jsou z Unhoště, tak jim pomáhá to, že jsou společně s klukama, kteří prošli dorosteneckou kategorií a jsou dobře nastartování k dospělé kariéře.
Co se týká negativ, tak zatím převládají pozitivní věci. Jak vysledkově tak herně se mi vše zatím líbí.

V sestavě se objevují kluci, kteří přišli z Unhoště. Jak na vás zatím působí?

Určitě bych u nich vyzvihl to, že nejsou líní. Část letní přípravy absolvovali společně s A týmem a celkově ti, kteří přišli a mají zájem pokračovat v Béčku, tak mají zaprvé dobrou tréninkovou účast a zadruhé s potěšením musím konstatovat to, že co se týká fotbalové stránky, tak se hodně zlepšili a přizpůsobili se tomu stylu, kterým se chceme prezentovat a jakým chceme hrát. Plus dnešní zápas se přidalo i to, že dvě branky vstřelil Neuberger a jednu Korfa, takže o branky se postarali kluci, kteří přišli z Unhoště. Jinak si myslím, že na sezónu budou dobře připravení díky tomu, že část tréninku můžou absolvovat s Áčkem.

Jak zatím hodnotíte chod znovuobnoveného Béčka?

Myslím, že tohle byl dobrý krok. Kluci absolvují kvalitní tréninkový proces a jsou neustále na očích trenérovi A týmu. Když k tomu  budou přistupovat jak mají, tak si myslím, že je fotbal odmění a budou mít šanci se probojovat do sestavy A týmu. 

Sestava:

Vokoun (Tesař 45′) – Kejha, Janda, Asník, Roulich – Čermák, Donát, Růžička J., Čapek – Dejčmar, Neuberger

Střídající hráči: Korpa, Švambera – střídání probíhalo hokejovým způsobem.

Branky:

Neuberger 5′
Neuberger 53′
Korfa 57′


Výsledek: 1:3 (0:1)

 

V dalším utkání se Béčko postaví na hřišti v Unhošti týmu SK Roudnice nad Labem v neděli 9.8. 2020.

Děkujeme za pozornost, pro podrobnosti a bližší info sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: Roman Mareš

Komentáře