První utkání letní přípravy s Přední Kopaninou

„A“ tým v sobotu 15.7. odehrál úvodní zápas pod trenérem Františkem Douděrou. Sestava plná nových tváří utkání zahájila dlouhým obléháním soupeřovy branky, které nejprve vyvrcholilo tyčí Šnobla, a když se mladý útočník ocitl na konci úprku mezi hostujícímu stopery, druhou šanci na vstřelení branky si vzít nenechal. Gól druhý přidává v z penalty a Kladno pohodlně vede 2:0. Z ničeho však neubírá. Dominanci v první půli přesnou ranou do šibenice stvrdil Slabý.

Do druhé půle vstupuje obměněná sestava trenéra Douděry hrozivě. V rozmezí pár minut dvakrát inkasuje a drama je na světě. Hra v tu chvíli vypadá vachrlatě a jakoby po hřišti běhal jen tým hostí. Vysvobození přichází v podobě dvojice gólu Eichlera. Ten si premiéru v dresu Kladna náramně zpříjemnil, zároveň dovršil konečný výsledek na 5:2. Kladno si tak připisuje první výhru v letním kolotoči přípravných zápasů!

 

SK Kladno – FC Přední Kopanina 5:2 (3:0)

Branky: 2x Šnobl, Slabý, 2x Eichler.

 

Příští utkání odehraje „A“ tým již ve středu na neutrální půdě v Olovnici. Soupeřem bude tým Slovanu Velvary. Výkop je ve středu 19.7. v 18:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře