Reportáž 1. kola s Českým Brodem

Očekávání byla největší. Kladno si po úspěšně zvládnuté letní přípravě protrpělo postup na pražském Tempu, herně to však vůbec nevyšlo a na řadě tak přichází reparát s Českým Brodem.

Do toho Douděrovi svěřenci vstupují na výbornou. Folprechta načechraný míč přesně našel Hampla, který si šikovně postrčil míč před brankáře hostí. Faul – penalta! Tu si sebevědomě postavil Šnobl, a s klidem jí proměnil. Pokračování na sebe nenechá dlouho čekat, Eichlera ve 12. minutě zvyšuje na 2:0 a když je to v minutě 20. hned o tři góly, zdá se být po zápase. Brzké manko na kladenské se pro českobrodské zdá být neúnosné, i přes to, že na hřišti nechávají doslova vše, nic jim nevychází. Ani se sedmičkou hrající Lohoyda nemířil přesně a Pettík tak mohl v brance zůstat v klidu. Více než 550 diváků tak na Kladně přihlíželo velice atraktivnímu fotbalu, plnému rychlých a přesných akcí. Do poločasu se ukazatel skóre načítá na poměr 5 ku 0. „Bůr“ už do poločasu.

V poločase druhém dochází ke značnému zvolnění. Hra se méně přelévá a konzervuje se mezi velká vápna. Dvojici velice nebezpečných rohových kopů likviduje opět brankář Pettík a nadále drží čisté konto. Poslední tečka přichází až v podobě dvojice gólů Šnobla. Ten svůj střelecký apatit zarovnal na čislovce 5,

„A“ tým tak ve své premiéře po přestavbě Český Brod poráží 7:0 a pro tuhle chvíli dává zapomenout na varchlatý zápas na Tempu. Už ve středu ho však čeká pohárové utkání s Královým Dvorem.

SK Kladno – SK Český Brod 7:0 (5:0)

Sestava: Pettík – Houha (75. Barciaga), Rendla, Hrubeš (75. Kolářský), Borák – Holub (65. Slabý), Folprecht (65. Blažek), Kafka (71. Kafka) – Eichler, Šnobl, Hampl

Branky: 5x Šnobl, Eichler, Hampl

V příštím utkání se „A“ tým představí již tuto středu na svém domácím stadionu proti Královu Dvoru. Výkop je 9.8. v 18:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře