Reportáž 19. kola B týmu.

B tým hrál po povedené přípravě v relativní pohodě. Po výhře v okresním derby nad trápící se Velkou Dobrou a remízou s Jinočany přichází domácí zápas s Jílovištěm. V tom kladenská rezerva do 25. minuty tahá za kratší konec, nestíhá a musí se podrobit tlaku hostujícího Jíloviště, který vrcholí ve minutě 14. brankou Kučery. Poté však přichází změna a kladenské mládí bere otěže do vlastních rukou. Drží míč a vytváří si slibné náznaky šancí. Odměnou je pak vyrovnávací gól Pospíšila, což znamená že do kabin hráči odcházejí za vyrovnaného stavu.

Začátek druhého poločasu zastihuje SK Kladno „B“ ve stejném stylu, jako ten první. Jíloviště je přehrává, na hřišti dominuje a v 55. minutě nutí Čapka k zákroku, jenž smolně končí vlastním gólem. 1:3. Za dalších šest minut jako nůž máslem projíždí kladenskou obranou opět Kučera a zvyšuje na konečných 1:3. I přes následnou snahu se Kladnu nedaří využít výškové převahy na hrotu útoku, a to v podobě Hanzlíka podpořeného navrátilcem po zranění Blažkem společně s Chvojkou a Jančí. K zdramatizování tak nedochází a kladenská rezerva si připisuje první jarní prohru.

 

SK Kladno „B“ – TJ Jíloviště 1:3 (1:1)

Sestava: Pokorný – Pechr (83. Chvojka), Noll, Čapek – Daníček, Pospíšil, Slabý, Čermák (46. Hanzlík), Veiner – Fedorišin (62. Blažek), Kafka (72. Jančí)

Branky: 43. Pospíšil

 

V příštím utkání se béčko Kladna představí na hřišti svého souseda v tabulce, a tím je TJ Ligmet Milín. Výkop je v sobotu 1.4. v 16:30. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře