Reportáž 26. kola se Sokolem Libiš.

Po zpackaném zápase v Chomutově přivítal „A“ tým o záchranu bojující Sokol Libiš. Vinou zranění Šímy a Pihrta musel trenér Procházka v sestavě učinit vynucené změny. Ty na předvedeném projevu znát vůbec nebyly a utkání začíná ve vysokém tempu.

Již obvykle vydařené vstupy do utkání potvrdil Dostál, který po akci Šnobla gól vstřelil již v první minutě. Hned o šest minut později se prosadil předchozí asistent Šnobl a když ve 14. minutě již na 3:0 zvýšil Kafka, zdálo se být po zápase. Následně si však dvě gólové situace vytvořila hostující Libiš. Ani jednou však neskórovala a následoval obrovsky krutý trest v podobě rozmezí 27. až 45. minuty, kdy se Kladno prosadilo hned pětkrát a první poločas tak skončil v poměru 8:0.

Druhý žádnou změnu nepřinesl. Pokračování gólových žní nastartoval přízemní střelou Čížek v 50. minutě, a když se o 7 minut později prosadil Šnobl, „desítka“ byla na světě. To přináší znatelné zvolnění na tempu a také čestnou branku Sokola Libiš. V 64. minutě se prosadil Smetana. To bylo ze strany našeho soupeře vše, naopak ještě třikrát inkasoval, a to z kopaček Čížka, Kafky a také navrátilce Hanzlíka.

Konečný výsledek sobotního utkání tak stanovil historický rekord, dominantní výkon byl po zásluze odměněn a trápící se Libiš si z Kladna odvezla ostudný debakl.

SK Kladno – TJ Sokol Libiš 13:1 (8:0)

Sestava: Cimrman – Růžička (80. Abrham), Rendla, Borák – Čížek (80. Blažek), Holub (46. Slabý), Balšánek, Procházka, Dostál – Kafka (80. Hanzlík), Šnobl

Branky: 4x Šnobl, 4x Kafka, 2x Dostál, 2x Čížek, Hanzlík

V příštím utkání se „A“ tým představí na hřiště „B“ týmu Admiry Praha. Výkop je již tuto středu 17.5. v 17:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře