Reportáž 3. kola s Březovou

Hrubě nepovedený zápas v Neratovicích hodili Kladeňáci rychle za hlavu a chuť si spravili zpět před domácím publikem! Stejně jako v úvodním kole k tomu pomohla branka ze samotného úvodu zápasu.

Už ve druhé minutě přišel totiž do vápna vysoký balón, ke kterému se jako první dostal Tadeáš Pospíšil a ten ve svém prvním startu v základní sestavě po návratu otevřel gólový účet zápasu. Kladno i v následujících minutách má herně navrch a tlačí se směrem k bráně Západočechů. Další zásah přichází po půlhodině hry. Zdeněk Folprecht chytře rozehrál volný přímý kop k noze Matěje Šnobla. Mladý útočník si rychle balón zpracoval a přízemní střelou levou nohou prostřelil gólmana Martince, čímž zvýšil na 2:0!

Po změně stran tlak domácího celku opadl a hrozili také hosté. Ti také snížili na rozdíl jediné branky, když obrana lehce zaspala. Jakuba Lattische nejprve vychytal Filip Pettík, balón se však odrazil jen k volnému Josefu Hudcovi, na jehož dorážku už byl domácí gólman krátký. To ale domácí nakoplo zpět na koně a vedení si vzali zpět. Po necelé hodině hry Dominik Šíma vystřídal na hrotu útoku Matěje Šnobla a po pěti minutách se běžel radovat. Přihrávku z pravé strany totiž šikovně patičkou posunul za záda brankáře. Zanedlouho poté následovala další vymetená šibenice Petra Hampla z pokutového kopu a Kladno tak porazilo Březovou 4:1!

SK Kladno – FK Olympie Březová 4:1 (2:0)

Sestava: Pettík – Houha, Rendla, Hrubeš, Kolářský – Holub (C) (80. Slabý), Folprecht, Kafka (75. Pihrt) – Hampl (80. Blažek), Šnobl (59. Šíma), Pospíšil (59. Eichler).

Branky: Pospíšil, Šnobl, Šíma, Hampl.

Další utkání čeká kladenské áčko až za devět dní. Příští neděli 27. srpna vyjede na půdu Meteoru Praha, kde má zápas 4. kola výkop v 10:15.

Komentáře