Reportáž 6. kola s Louny

Kladenský „A“ tým si letos poprvé odváží tři body z venku!

Kladenští na půdu Louny přijíždí s hrozivou bilancí z venkovních zápasů. 2 zápasy – 0 bodů. Naděje na změnu přichází hned ve 2. minutě, kdy Šíma nastřelil břevno, branka však nepadla. Ta na sebe ovšem nenechá dlouho čekat. Hampl individuální akci zakončuje nebezpečnou střelou, kterou lounský gólman sice vyráží, ovšem do míst, kde čekal připravený Kafka a Kladno tak poslal do vedení. To však bylo od kladenských na dlouhou dobu vše a i přes optickou převahu další góly do sítě Loun v první půli nepadnou. Za to gól střílí po ojedinělém protiútoku lounští a do kabin se tak odchází za stavu 1:1.

Do půle druhé vstupujeme hned s trojící změn. Ta své ovoce přináší okamžitě. Změna obrazu hry je viditelný od první minuty druhého poločasu. Kladno kombinuje a vytváří si slibné příležitosti. Dvě nastřelené tyče a ani hlavička Blažka gólem nekončí. Až přesný centr Boráka nachází Houhu, který krásným volejem dává vítězný gól. Ani to však ze strany kladenských není vše a po gólech Blažka se Šnoblem je konečný stav určet na 4:1 a my si tak vezeme tři body!

FK Seko Louny – SK Kladno 1:4 (1:1)

Sestava: Cimrman – Houha, Rendla, Kolářský, Borák – Hrubeš (46. Holub), Kafka (70. Slabý), Pihrt (46. Blažek) – Hampl (60. Pospíšil), Šíma (46. Šnobl), Eichler

Branky: 6. Kafka, 64. Houha, 85. Blažek, 90. Šnobl

V příštím utkání se kladenský „A“ tým představí na domácím hřišti proti týmu FK Brandýs nad Labem. Výkop je v sobotu 16.9. od 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře