Reportáž 6. kola s Olympií Březovou

Dalším utkáním na půdě soupeře bylo utkání s Olympií Březovou. Kolo s číslovkou 6 přineslo festival nevyužitých šancí a další prohru Kladna.

Utkání začalo v poklidném tempu, pomalý začátek přinesl náznaky šanci a kombinací, které se ovšem nedají považovat za příležitosti opravdové.

Impotentní první polovinu avšak střídá 47. minuta, ve které se Kafka řítí sám na bránu domácích. Stíhající obránce Veselý se s myšlenkou obdržení branky nemohl smířit a tahá za záchrannou brzdu. Rozhodčí nemá na výběru a posílá domácí Březovou do oslabení.

Tím začíná série šancí, které se nesou ve znamení utkání minulý týden. Neproměněná šance střídá neproměněnou šanci. Kafka, Ježdík, Pechr i Balšánek. Ti všichni se dostávají do příležitostí, ze kterých lze tížených gól vstřelit. Ale nedaří se.

Trest přichází až na samém závěru utkání. 89. minuta a střela, kterou Pettík vyráží pouze k útočícímu Kurzov, a ten míč posílá za záda bezmocného brankáře Kladna. Kladno se k obratu nenadechuje a Březovou opouští bez jediného dobu.

FK Olympie Březová – SK Kladno 1:0 (0:0)

Sestava: Pettík – Borák (46. Ježdík), Rendla, Kolářský, Růžička – Blažek, Slabý, Pechr, Balšánek, Kafka – Šnobl (75. Procházka)

V příštím utkání se SK Kladno představí na svém domácím hřišti, a to proti ve formě hrajícímu Seku Louny. Výkop je 17. září v 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře