Reportáž přípravného utkání s Teplicemi B

Za větrného počasí se družina Zdeňka Haška postavila poslednímu celku ČFL Teplicím B.

Severočeši již od začátku vyrukují s velice efektivním stylem a na první pohled je znát dynamika a lepší pohyb hráčů soupeře. Přesná rozehrávka ve spojení s důrazným napadáním tvoří směs, která našim fotbalistům nepříliš chutná a tahají tak za kratší konec. I přes náznaky pokusů rozehrávku kladenští hrozí spíše z „brejků“ a více ze hry mají celý první poločas po větru hrající Teplice. Leč se dlouhou dobu hraje bez branek, teplická převaha své ovoce v podobě vstřeleného gólu nakonec nese pár minut před koncem první půle. Nedůraz při bránění dává žlutomodrým šanci skórovat, a ti jí bezpečně využívají.

Do druhé půle trenérský štáb hned několikrát střídal a celý tým se s větrem v zádech vydává otočit nepříznivé skóre. Zvýšená aktivita přináší sice držení míče, šance na vstřelení branky nepřichází a dvojici gólů naopak přidávají Teplice. Jedinou branku našich borců vstřelil akrobaticky Šnobl, a to tři minuty před koncem.

SK Kladno – FK Teplice „B“ 1:3 (0:1)

Sestava: Smrkovský – Borák (46. Houha), Hrubeš, L. Pospíšil, Noll (46. Jankovský) – Kafka (46. Dejčmar), Holub (46. Eichler), Slabý (46. Pihrt), Blažek (46. T. Pospíšil) – Šíma, Šnobl.

Branky: 87. Šnobl

Příště se kladenský „A“ tým představí na půdě Hořovic. Výkop je již v pátek 9.2. od 17:30. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.