Reportáž přípravného zápasu se Slavojem Vyšehrad

Víkend plný fotbalu zahájila první polovina kladenského „A“ týmu nadstandardně. Začátek třetího přípravného zápasu na půdě Slavoje Vyšehrad se totiž nadále nese ve znamení vysoké produktivity a naši borci po čtvrt hodině hry vedou 4:0. Vědomě vedené akce končí jedním gólem za druhým, což znamená, že první poločas končí vysoko 5:0 pro Kladno. Do půle druhé trenér Zdeněk Hašek vyslal dvojici debutujících dorostenců Vojtěcha Nováka s Jindřichem Fajkou mladším, kteří doplnili od začátku hrajícího Lišku, rovněž dorostence narozeného v roce 2005. Ani výrazně omlazená obrana i přes náznaky počátečního ostychu gól neobdržela, naopak s chutí hrající útok přidává další dvě branky, čímž je dokonán konečný stav utkání na 7:0 pro SK Kladno!

FC Slavoj Vyšehrad – SK Kladno 0:7 (0:5)

Sestava: Cimrman – Borák, Kolářský (Fajka), Liška, Jankovský – Novák F. (Novák V.), Slabý, Pihrt – Pospíšil T., Kalina, Dejčmar

Branky: 3x Pihrt, 2x Dejčmar, Jankovský, Kalina

Další utkání odehraje „A“ tým již zítra na neutrální půdě v Podolí. Soupeřem mu bude Admira Praha a výkop je v 10:30. Více informací najdete na našich sociálních sítích!