Reportáž utkání s Admirou Praha

Slunečné nedělní počasí přináší pro kladenský „A“ tým již čtvrté utkání zimní přípravy. To mu přisoudilo třetiligovou Admiru Praha.

Zápas začíná velmi krutě. Prakticky první vážnější akce končí pádem útočníky Admiry ve velké pokutovém území a rozhodčí nekompromisně nařizuje penaltu. Brankář Švenger směr bohužel nevystihl a rázem brzy prohráváme. Úvodní gól však jako by dal zapomenout na úvodní ostych a rozdíl mezi soutěžemi, protože míče se u poloviny hřiště zmocnil Šnobl, kdy naznačenou přihrávkou oklamal protihráče a s míče u nohy doběhl až před soupeřovu „šestnáctku“, odkud přesně zamířil a již v 9. minutě srovnal.

S vyrovnáním skóre přichází rovněž vyrovnání ve smyslu diktování tempa hry a počtu nebezpečných šancí. Postupné kombinace končí většinou po individuálních chybách, kdy první velký náznak šance přichází ve 22. minutě. Houha fauloval slibně rozvíjející se útok, a soupeř z následně zahraného volného kopu určí poločasový výsledek na 2:1 ve svůj prospěch.

V půli druhé každý tým vstřelí jednu branku. Nejprve inkasuje Kladno. Nedůsledné bránění rohu dává prostor střednímu obránci Admiry pohodlně zakončit míč za záda debutanta Smrkovského, gól opět nezůstává dlouho bez reakce. Na konečných 3:2 totiž po centru Čížka, jenž prodloužil Šnobl dorovnal přesnou střelou Houha.

FK Admira Praha – SK Kladno 3:2 (2:1)

Sestava: Švenger (46. Smrkovský) – Houha, Hrubeš, Kolářský, Noll (46. Čížek) – Holub, Blažek (46. Pospíšil L.), Eichler – Kafka, Šíma, Šnobl

Branky: Šnobl, Houha

Příští utkání odehraje kladenský „A“ tým na své domácí půdě proti rezervě Teplice. Výkop je 3. února v 10:30. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!