Reportáž utkáni s Viktorií Plzeň „B“

Úvodní zápas má za sebou „A“ tým pod vedením Zdeňka Haška.

První půli naši borci urputně vzdorovali tlaku plzeňských mladíků, a to když dvakrát dotahovali nepřiznivý stav na konečných 2:2. V půli druhé zcela nová jedenáctka navázala na závěr prvního poločasu a i vlivem čerstvých sil byla více ve hře. Vítězným gólem Blažka tak kladenští dokázali první utkání zimní přípravy zvládnout.

FC Viktoria Plzeň „B“ – SK Kladno 3:4 (2:2)

Sestava 1. poločas: Švenger, Jang Wang, Pospíšil T., Rendla, Šíma, Pihrt, Eichler, Pospíšil L., Čížek, Kafka, Houha

Sestava 2. poločas: Ševce, Noll, Borák, Holub, Kalina ml., Slabý, Jankovský, Dejčmar, Hrubeš, Blažek, Šnobl

Branky: Čížek, Pospíšil L., Dejčmar, Blažek

V příštím utkání se „B“ tým představí na domácí umělé trávě na Stadionu Františka Kloze. Soupeřem mu bude Kolín. Výkop je v sobotu 20. ledna v 10:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.