Senzaci na Slavii zmařil asistent rozhodčího

Kladno – Byli blízko nečekané výhře. Fotbalisté SK Kladno do devatenácti let remizovali v České lize staršího dorostu na hřišti Slavie Praha 0:0. V poslední minutě utkání vstřelili branku, ale po odmávaném ofsajdu bohužel neplatila…

            Do utkání vstoupili fotbalisté SK Kladno zakřiknutě, nastoupili až s přehnaným respektem ke slavnému soupeři. O poločase byli rádi, že je na hřišti Slavie Praha bezbrankový stav. Do druhého poločasu jako by nastoupilo úplně jiné kladenské mužstvo. Najednou bylo na hřišti aktivnější a lepší než Pražané. V poslední minutě utkání vstřelili hosté branku, ale asistent rozhodčího ji pro ofsajd neuznal. „Viděl ho asi jako jediný na stadionu,“ zlobil se kladenský trenér Radek Duda. „Za předvedený výkon musím kluky pochválit,“ dodal.

Na hřišti Slavie Praha prohráli fotbalisté SK Kladno do sedmnácti let vysoko 0:6. „Nastoupili jsme ve velmi omlazené sestavě,“ vysvětluje Jan Pejša, trenér Kladna. Přesto byl jeho tým v úvodu utkání vyrovnaným soupeřem. „Jenže pak se začala projevovat kvalita na straně domácích,“ řekl Pejša.

První jarní utkání mají za sebou fotbalisté SK Kladno do osmnácti let v Krajském přeboru staršího dorostu. Druhý tým tabulky jel na hřiště třetí Povltavské FA a nutno říct, že nesehrál vůbec povedené utkání, když prohrál 0:1. „Za celé utkání jsme nebyli schopni vymyslet trochu povedenou akci, a když k tomu přidáme slabý pohyb i nasazení, nemůžeme se divit porážce,“ shrnul Jan Pejša.

Mladší dorostenci SK Kladno do šestnácti let prohráli na hřišti Povltavské FA 0:4. V prvním poločase nedokázali proměnit několik šancí a ve druhém je domácí trestali z rychlých protiútoků. „S prvním poločasem můžeme být spokojeni, ale ve druhém jsme nepodali vůbec dobrý výkon,“ hodnotil Marek Novobilský, trenér Kladna.

ČLD U19: SK Slavia Praha „B“ – SK Kladno 0:0

Sestava: Ševce – Truhlář, Kácl, Bokša, Novák – Tung, Rottner, Kalina, Došek (65. Justra) – Chlumský, Fruhauf (85. Hoffman). 

ČLD U17: SK Slavia Praha „B“ – SK Kladno 6:0 (3:0)

Sestava: Vajshajtl – Kos (46. Feřtek), Rottner, Chochola, Hoffmann (46. Došek, 58. Janega) – Zoubek, Maxant – Požár, Fajka, Kolísek – Procházka.

KPSD: Povltavská FA – SK Kladno U18 1:0 (0:0)

Sestava: Tunka (46. Vojtíšek) – Faltus (82. Davídek), Brabec (46. Novobilský), Chochola, Hoffmann – Hanuščík, Fiala – Pospíšil, Rous, Janega – Pavlíček (71. Vosyka).

KPMD: Povltavská FA – SK Kladno U16 4:0 (0:0)

Sestava: Kralovič (41 Hejkal) – Davídek, Novobilský, Kopta, Vosyka – Randýsek,Fiala – Haluza, Mucha, Janát- Havel

Hokejově střídali: Hůla, Bach, Pavlíček, Faltus, Pospíšil.

Komentáře