Slavia byla nad naše síly.

SK Kladno – SK Slavia Praha     2:4 (střelci: Fitko, Kubík)

Úvod utkání se nám povedl. Hrálo se ve vysokém tempu, ve kterém jsme se soupeři v úvodu vyrovnali. V osmé minutě jsme se dostali do vedení. Hrubku obrany hostů potrestal Aleš Fitko, který vystihl rozehrávku Slavie a tváří v tvář brankáři nezaváhal – 1:0. Tato branka naše hráče uspokojila a soupeř byl najednou všude první. Ve všech aspektech hry jsme tahali za kratší konec. Slavia do poločasu otočila na 1:3.

Druhý poločas jsme otevřeli nadějným průnikem Denise Davida, kterému však na poslední chvíli zmařil šanci stoper hostů. V 56. minutě se dostal soupeř již do tříbrankového vedení, kdy pohlednou akci přesně zakončil Štěpán Jelínek – 1:4. O osm minut později jsme se radovali z druhé vstřelené branky. Richard Kubík vypíchl míč poslednímu hráči na hranici pokutového území a chladnokrevně zavěsil – 2:4. Žádná další branka v utkání nepadla a na další body v soutěži si musíme počkat.

Sestava: Koloušek – Šmolík, Polcar, Hájek, Kalík – Hauge (59. Ježek), Chvalník, Pešek (54. Bacílek), David– Fitko (54. Jemelka), Kubík.

Hodnocení trenérů:

Do utkání jsme vstoupili dobře. Brzy jsme se dostali do vedení po chybě hostů. Poté však převzali otěže utkání Slávisté. Ve všech aspektech hry jsme byli slabším soupeřem a Slavia tak zaslouženě zvítězila.

Komentáře