Starší dorost U18 zvládl přímý souboj o první místo

Kladno – Dva nejlepší týmy I. A třídy se utkaly na stadionu Františka Kloze. Po vítězství fotbalistů SK Kladna 3:2 s Kralupy nad Vltavou, zůstávají domácí jako jediní v soutěži bez ztráty bodu. Starší dorost do devatenácti let porazil Motorlet 3:1, sedmnáctka padla na penalty. Všechna čtyři žákovská mužstva se radovala z vítězství.      

Těžké utkání sehráli na domácím hřišti fotbalisté SK Kladna do devatenácti let. V České lize staršího dorostu se utkaly s týmem Motorletu Praha. Hned v úvodu utkání se dostali hosté do vedení, domácím se ale podařilo do přestávky vyrovnat a v druhém poločase výsledek otočit. „Hosté měli velmi dobrý začátek utkání, postupem času se hra vyrovnávala. Nám se dařila kombinace, čímž jsme se dostávali do hodně šancí. Hráči si za svůj výkon zaslouží absolutorium. Výborný byl všudybyl Janda,“ chválil domácí trenér Radek Duda.

Souboj o první místo v I. A třídě sehráli fotbalisté SK Kladna do osmnácti let proti staršímu dorostu Kralup nad Vltavou. Domácí vyhráli 3:2 a zůstávají jako jediní v soutěži bez ztráty bodu.

Příliš fotbalové krásy nepobralo utkání dorostenců do sedmnácti let s týmem Motorletu Praha. V bojovném utkání, plném osobních soubojů s minimem brankových příležitostí, branka nepadla. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté. „Jsem rád, že kluci obstáli proti fyzicky zdatnějšímu soupeři,“ řekl Jan Pejša, trenér Kladna.

ČLSD U19 – SK Kladno – SK Motorlet Praha 3:1 (1:1)

Branky: Pospíšil, Šnobl, Janda

Sestava: Cimrman – Kreisinger, Janda, Kolářský, Čapek – Krpálek, (89. Čermák), Donát, Pospíšil, Slabý, Mačura (74. Dolák), Šnobl (85.Veiner)

1.A třída: SK Kladno – FK Kralupy 1901 3 : 2 (1 : 0)

Branky: Veiner, Kadeřábek, Rottner

Sestava: Kindl – Grumlík (85. Heler), Bokša (46. Kácl), Strnad, Veiner – Čermák, Ricci (80. Halaj), Kukla, Kadeřábek, Charvát (46. Rottner), Chvojka

ČLMD U17 – SK Kladno – SK Motorlet Praha 0:1 np.

Sestava: Ševce – Vaňous, Kácl, Bokša, Justra – Rottner(21. Landa), Klváň – Mysliveček, Duda, Blažek – Charvát (79. Truhlář)

Starší žáci SK Kladna se představili na hřišti Střešovic Praha. Fotbalisté do patnácti let vyhráli 2:0, když o svém vítězství rozhodli ve druhém poločase. „V první půli jsme se přizpůsobili hře soupeře. Po přestávce jsme začali hrát hru, kterou by jsme chtěli a vytvářeli si šance. Dvě z nich jsme proměnili a zaslouženě vyhráli,“ řekl po utkání trenér Kladna Jan Procházka.

Rovněž starší žáci SK Kladna do čtrnácti let vyhráli v Praze 2:0. Ti o svém vítězství ale rozhodli již v prvním poločase. „Zápas jsme měli pod kontrolou. Ale to, co jsme předvedli, hlavně ve druhém poločase v zakončení, je do silvestrovského vydání pořadu Neváhej a toč speciál,“ hodnotil utknání Jaroslav Hamouz, trenér Kladna.           

ČDŽ U15 – SK Střešovice 1911 – SK Kladno 0:2 (0:0)

Branky: Fiala, Hoffmann

Sestava: Serpietri – Rottner, Kalina, Fajka, Novák (76.Vosyka) – Podivínský (73.Došek), Janega (41.Pavlík), Fiala, Hanuščík, Kloček (41.Hoffmann) – Brabec (78.Kudak) 

ČDŽ U14 – SK Střešovice 1911 – SK Kladno 0:2 (0:2)

Branky: Zoubek, Haluza

Sestava: Tunka (40.Vojtíšek) – Egrmaier (40. Hrudka), Chochola, Pospíšil, Mikula – Požár (40.Pavlíček), Hamouz, Zoubek, Řehoř M. (54.Řehoř L.) – Eška (40.Kůsa), Haluza (65.Beneš)

Mladší žáci hráli svá utkání na hřišti v mostě. Fotbalisté do třinácti let zvítězili vysoko 7:1. „Tentokrát musím hráče pochválit, podali dobrý a koncentrovaný výkon. Povedlo se i několik krásných fotbalových akcí,“  řekl trenér Kladna Václav Feřtek.

V České lize mladší žáků do dvanácti let zvítězili fotbalisté SK Kladna v Mostě vysoko 10:5. Přesto nebyl trenér Josef Kučera s výkonem svých svěřenců příliš spokojený. „Náš výkon nebyl nejpovedenější, protrápili jsme se k vítězství. Těší nás deset vstřelených branek, a že nás nezlomilo, když soupeř dokázal za stavu 0:3 vyrovnat na 3:3.“

ČLŽ U13 – Mostecký FK – SK Kladno 1:7

Branky: Chvapil 3x, Kolísek, Mucha, Pavlík, Halaj

Sestava: Hejkal – Halaj, Svoboda, Kolísek, Chvapil, Janát, Feřtek, Procházka, Kopta, Mucha, Pavlík, Trousil, Hašek.

ČLŽ U12 – Mostecký FK – SK Kladno 5:10

Branky: Valach 3x, Burle 3x, Justra 2x, Kučera Jakub, Drechsel

Sestava: Nohava, Černý – Šťastný, Přerovský, Brejník, Kučera Jakub, Novobilský, Justra, Procházka, Polák, Kučera Josef, Janouch, Valach, Burle, Kraus, Novotný, Drechsel

Komentáře