Starší dorost vyhrál v Sokolově, žáci převálcovali Táborsko

Kladno – Starší žáci SK Kladna si s chutí zastříleli. Na domácím hřišti rozdrtili fotbalisty Táborska 8:0. Dorosty se představily na umělé trávě v Sokolově. Devatenáctka slavila vítězství 2:1, sedmnáctka prohrála 2:4. Mladší žáci nestačili na Slavii Praha, když přišli o body v poslední minutě utkání. Dorost do osmnácti let měl toto kolo volno.

Starší dorost SK Kladna nastoupil v desátém kole České ligy na umělé trávě v Sokolově. Po celé utkání byli kladenští fotbalisté lepším týmem a po zásluze vyhráli 2:1. „Bohužel jsme neproměnili další řadu vyložených šancí, jinak by bylo skóre mnohem vyšší,“ hodnotil Radek Duda, trenér Kladna. „Samozřejmě mě potěšilo vítězství, ale i to, že kluci sami nebyli příliš spokojeni se svou hrou. Svědčí to o tom, že se fotbalem chtějí bavit,“ dodal.

Nepovedené utkání sehráli v Sokolově mladší dorostenci do sedmnácti let. Domácí byli ve všech činností lepší než hosté a vyhráli 4:2. „Nejvíce mě mrzí technické chyby před druhou a třetí brankou domácích,“ řekl kladenský trenér Jan Pejša 

ČLSD U19 – FK Baník Sokolov – SK Kladno 1:2 (0:2)

Branky: Kolářský, vlastní

Sestava: Kindl – Kreisinger, Janda, Kolářský, Čapek – Krpálek (57.Dolák), Donát, Pospíšil L., Slabý, Mačura (88.Veiner) – Šnobl (78.Chvojka).

ČLMD U17 – FK Baník Sokolov – SK Kladno 4:2 (2:2)

Branky: Rottner, Chlumský

Sestava: Švestka – Vaňous (58. Mysliveček), Klvaň, Bokša, Justra (85. Grumlík) – Rottner, Kácl – Tung (78. Ricci), Duda, Blažek (46. Kadeřábek) – Chlumský (68. Truhlář).

Žáci SK Kladna do patnácti let si v zápase s Táborskem s chutí zastříleli. Přestože domácí vstoupili do utkání poněkud nervózně, nakonec slavili vysoké vítězství 8:0. „Až na prvních dvacet minut zápasu, které byly zbytečně nervózní, kluci v zápase vládli. Jsme rádi že se v utkání objevily věci, na kterých pracujeme, a že si kluci zastříleli,“ řekl po utkání trenér Kladna Jan Procházka.

Fotbalisté do čtrnácti let svého soupeře z Táborska porazili 4:2. Všechny čtyři branky vstřelili v prvním poločase, který byl z jejich strany herně lepší. „Vzhledem k výkonu v první půli je naše vítězství zasloužené,“ hodnotil Jaroslav Hamouz, trenér Kladna.            

ČDŽ U15 – SK Kladno – FC MAS Táborsko 8:0 (3:0)

Branky: Fajka 2x, Janega 2x, Podivínský 2x, Kloček 2x

Sestava: Vajshajtl (63.Serpietri) – Rottner (63.Lank), Kalina, Fajka, Novák (55.Vosyka) – Podivínský (59.Kudak), Janega, Fiala, Hanuščík, Hoffmann (41.Kloček) – Brabec (65.Korbel). 

ČDŽ U14 – SK Kladno – FC MAS Táborsko 4:2 (4:1)

Branky: Kůsa 2x, Mikula, Hamouz

Sestava: Vojtíšek (40.Tunka) – Mikula (40.Hrudka), Chochola, Pospíšil, Egrmaier (60.Řehoř M.) – Řehoř L. (40.Požár), Hamouz, Zoubek (70.Dvořák), Pavlíček – Eška, Kůsa (40.Pavlíček).

Až branka v poslední minutě utkání rozhodla o vítězství mladší žáků Slavie Praha 6:5 na hřišti SK Kladna. Hrálo se pohledné a bojovné utkání. „Většina hráčů podala kvalitní výkon,“ chválil i přes prohru Václav Feřtek, trenér Kladna.

Špatné utkání mají za sebou fotbalisté SK Kladna do dvanácti let. V utkání se Slavii Praha prohráli vysoko 1:11. „O přijatelnější výsledek jsme se připravili hned v první třetině, do které jsme nastoupili bez bojovnosti a touhy po vítězství. Zlepšený výkon po přestávce na výborného soupeře nestačil,“ hodnotil kladenský trenér Josef Kučera.          

ČLŽ U13 – SK Kladno – SK Slavia Praha 5:6

Branky: Feřtek 2x, Kolísek, Pavlík, Halaj

Sestava: Hejkal – Kolísek, Chvapil, Janát, Hašek, Feřtek, Procházka, Jílek, Kopta, Mucha, Pavlík, Trousil

ČLŽ U12 – SK Kladno – SK Slavia Praha 1:11

Branka: Valach

Sestava: Nohava, Černý – Šťastný, Přerovský, Brejník, Kučera Jakub, Novobilský, Justra, Procházka, Polák, Kučera Josef, Mašl, Valach, Burle, Kraus, Novotný, Drechsel

Komentáře