Úspěšné derby B týmů

V 6. kole 1.B třídy se naše B mužstvo utkalo s rezervou Hostouně. Zápas, který byl díky nepřízni počasí sehrán na UMT v Rynholci, nyní hodnotí trenér B týmu Tomáš Abrham.

Dnes jsme si po delší době udělali fotbalem radost. Mužstvo posílili Pospíšil s Javorkem a po suverénním výkonu jsme vyhráli 3:0. Celý tým dnes předvedl poctivý výkon, který pakpotvrdil Šnobl, který dal tři krásné góly.

Soupeř chtěl hrát fotbal a kluky musel zápas bavit. Do branky dnes nastoupil Tesař, který si to s přehledem pohlídal a zápas jsme odehráli s nulou. Kromě dvou šancí soupeře na začátku nenastaly větší hrozby a postupem času jsme přebrali režii hry. Zejména oba krajní záložníci Pospíšil se Šnoblem nadělali defenzivě soupeře velké problémy. Po dnešním zápase panuje velká spokojenost.“

Sokol Hostouň „B“ – SK Kladno „B“ 0:3 (0:1)

Branky: 31.,55., 82. Šnobl

Sestava: Tesař – Kejha, Javorek, Janda, Čapek – Donát, Stříška (86. Pokorný) – Šnobl, Šimáček (73. Korpa), Pospíšil (82. Kreisinger) – Neuberger (89. Čermák)

V příštím utkání se B tým utká s týmem SK Lány. Výkop utkání je 4.10. v 16:00 na hřišti v Unhošti. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram!

Komentáře