Vítězná premiéra B týmu

V prvním kole 1.B. třidy se naše rezerva postavila týmu Sokolu Jedomělice. Zvládnuté utkání nyní hodnotí trenér B týmu, Tomáš Abrham.


,,Soupeř vlastně od začátku až do konce utkání zvolil taktiku ,,zaparkovaného autobusu“, kdy již od prvních minut bránil v osmi, v devíti hráčích a veškerou iniciativu přenechal nám. Soupeřovu branku jsme museli dobývat celý zápas. První gól jsme vstřelili v 57. min, kdy se prosadil Neuberger. V 90. min. pak na konečných 2:0 navýšil Filip Dejčmar, který se dokázal prosadit po rychlém protiútoku a stanovit tak konečný výsledek utkání.
Pro nás to bylo obecně vyzkoušení B. třídy. V přípravě jsme většinu utkání sehráli v mužstvy z vyšších soutěží, na kterých bylo znát, že chtějí hrát fotbal. Nyní jsme zjistili, jak to bude bolet a co pro nás vlastně bude znamenat hrát B. třídu.
Nicméně výsledek 2:0 je uspokojivý, branku jsme nedostali, takže jsme spokojení. Teď se budeme snažit o to, abychom postupně přidávali další body.“


SK Kladno B x Sokol Jedomělice 2:0 (0:0)


Sestava: Kindl – Kreisinger (66. Stříška), Pechr, Švambera (16. Asník), Kalina – Čermák, Procházka, Šimáček, Čapek – Neuberger, Dejčmar


Branky: 57. Neuberger, 90. Dejčmar


V příštím utkání se naše rezerva představí na půdě týmu TJ Baník Lubná. A to již 30.8. v 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: Kladenský deník

Komentáře