Vysoká výhra “Béčka” s Loděnicí

Své další utkání odehrála naše rezerva na svém domácím hřišti proti AFK Loděnice. Hodnocení asistenta týmu Jana Švambery je nyní k dispozici níže.

S dnešním zápase jsem spokojený. Udrželi jsme čisté konto a zároveň jsme vstřelili 5 branek. Do první půle jsme vstoupili velmi aktivně a hned od první minuty jsme soupeře přehrávali. Své šance se nám ovšem nepodařilo proměnit. Skóre jsme následně otevřeli až z penalty, kterou proměnil zkušený Kalina. Následně jsme pokračovali v dobré hře, která bavila jak nás, tak diváky, a z naší ofenzivní aktivity jsme postupně přidali ještě 4 góly.

Do druhé půle jsme chtěli nastoupit se stejným cílem a aktivitou, čehož se nám bohužel docílit nepovedlo. Nechali jsme se uspokojit výsledkem, a začali dělat laciné chyby, čímž jsme soupeře pouštěli do šancí, které naštěstí nevyužil. I přes druhou půli jsem a výkonem našich svěřenců spokojený.

SK Kladno “B” – AFK Loděnice 5:0 (5:0)

Sestava: Vokoun – Kalina (55. Korpa) Abrhám, Janda, Kejha – Borák (45. Krpálek), Tyban, Kolářský 75. Šimáček), Čermák – Pospíšil, Chvojka

Branky: 14. Kalina (p), 19. Pospíšil, 27. Kolářský, 35. Čermák, 41. Borák

V dalším utkání se naše rezerva představí na hřišti v Braškově, kde se postaví místnímu SK. Výkop je 5.9. v 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram

Foto: Vladislav Lukáš

Komentáře