Z Meteoru vezeme šťastné tři body.

FK Meteor Praha VIII – SK Kladno  4:5 (střelci: Fitko 2x, Jemelka, Kubík, vlastní)
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme aktivnější a hned v deváté minutě jsme se dostali do vedení, kdy narážečku mezi Richardem Kubíkem a Tobiášem Jemelkou obránce domácích vypíchnul přímo k nohám Aleše Fitka, který se přes obránce uvolnil a ranou pod břevno nedal brankáři šanci – 0:1. Ve 21. minutě jsme přidali druhou branku. Richard Hauge krásnou kolmicí našel v pokutovém území Tobiáše Jemelku, který skluzem podél brankáře usměrnil míč do branky – 0:2. O minutu později jsme vedli už o tři branky. Richard Hauge se namlsal přihrávkou na gól a stejným způsobem se znovu snažil najít našeho útočníka Tobiáše Jemelku. Přihrávka však byla příliš dlouhá. U míče byl první stoper domácích, který však zahrál malou domů tak nešťastně, že míč skončil v síti – 0:3. Ve 25. minutě se dočkali také domácí, kdy střela zpoza vápna skončila v naší brance 1:3. Ihned po rozehrávce se rozeběhl Aleš Fitko, kterého přesnou přihrávkou za obranou našel Martin Chvalník. Aleš Fitko si míč přiťukl a ranou k tyči vrátil týmu tříbrankové vedení – 1:4. Na konci prvního poločasu domácí udeřili podruhé, když se díky většímu důrazu prosadili po rohovém kopu – 2:4.

Hned ve druhé minutě po změně stran soupeř využil našeho zaváhání v obraně a snížil na rozdíl jediné branky – 3:4. Od této chvíle jsme upustili od naší hry a domácí převzali otěže utkání. Tahali jsme za kratší konec a soupeř se dostával až příliš snadno do brankových příležitostí, ve kterých nás podržel brankář Ondřej Koloušek. V 71. minutě se opět potvrdilo staré známe pravidlo nedáš – dostaneš. Obrovskou šanci domácích zneškodnil Ondřej Koloušek. Následně jsme se dostali do útoku. Denis David posunul míč Richardovi Kubíkovi, jehož střela se otřela o tyčku a rozvlnila síť – 3:5. Tři minuty před koncem však domácí opět ranou z dálky utkání zdramatizovali – 4:5. Utkání však takto skončilo a se štěstím jsme získali první tři body.

Sestava : Koloušek – Hauge, Polcar (41. Šmolík), Hájek, Kalík – Pešek, Chvalník, Kubík, Bacílek (41. Kyjanka) – Fitko (67. Ježek), Jemelka (56. David).
Hodnocení trenérů:
První poločas patřil nám, kdy jsme lépe kombinovali a ve 27. minutě vedli již 4:1. Soupeře jsme posadili na koně našimi chybami. Na začátku druhého poločasu Meteor snížil na rozdíl jediné branky a dostal nás pod tlak.  Druhá půle byla z naší strany hodně nervózní. V utkání dvou odlišných poločasů jsme nakonec se štěstím zvítězili.

Komentáře