Ze Lhoty vezeme tři body.

K Lhota – SK Kladno      1:8 (1:5)

Ve velmi pohledném utkání jsme byli aktivnějším a hladovějším týmem. Proto si vezeme výhru 8:1 a připisujeme si další 3 body do tabulky.

Utkání začalo aktivně z obou stran. Už v páté minutě se skóre měnilo poprvé. Brankář domácích zachyboval, když přihrávku adresoval přímo Lukášovi Musilovi, který ihned vystřelil. S jeho střelou si brankář ještě poradil, ale míč se odrazil přímo před dobíhajícího Jakuba Peška a ten už bez problému uklidil míč do branky – 0:1. Za další čtyři minuty jsme vedli už o dvě branky. Jan Tyburec prostrčil míč na Aleše Fitka, který pálil hned z první. Jeho střelu opět brankář jen vyrazil a Richard Hauge dorážel – 0:2. Nejhezčí moment utkání přišel v 15. minutě zápasu. Jakub Pešek běžel do souboje s dvěma protihráči.  U míče byl první a perfektně provedenou zidanovkou se obou protihráčů zbavil. Ihned po precizně provedené kličce vyslal krásnou průnikovou přihrávkou do samostatného úniku za nás poprvé hrajícího Dominika Hájka, který nezaváhal a přesnou ranou k tyči nedal brankáři šanci – 0:3. Poté se dočkali i domácí. Po chybě v naší obraně, kdy se srazili naši dva hráči, běžel domácí útočník sám na branku a přesnou střelou k tyči snížil – 1:3. Ve 23. minutě zachytil Aleš Fitko rozehrávku domácího brankáře, připravil si míč na střelu a bombou zvýšil – 1:4. Vzápětí to mohlo být znovu jen o dvě branky. Po faulu naší obrany v pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop. Domácí střelec však branku přestřelil. Minutu před koncem prvního poločasu jsme udeřili popáté. Jakub Frič se hezkou kličkou zbavil obránce a skvěle připravil palebnou pozici pro Jakuba Peška, jehož ránu brankář vyrazil a dobíhající Lukáš Kalík nadvakrát dopravil míč do branky – 1:5.

Ve druhé půli jsme navázali na výkon z prvního poločasu. Branku jsme vstřelili až ve 44. minutě, kdy Dominik Hájekdostal pod tlak obránce domácích a chybnou rozehrávkou našel našeho Ondřeje Kolouška a ten zamířil přesně k tyči – 1:6. Poté měli i domácí příležitosti ke vstřelení branky, ale šancemi domácí pohrdli. Dvě minuty před koncem Denis Antonov průnikovou přihrávkou našel Matěje Mázára a ten tváří v tvář brankáři nezaváhal – 1:7. V poslední minutě si tito dva spoluhráči akci zopakovali. Denis Antonov našel Matěje Mázára před brankou soupeře, který neměl těžkou práci se skórováním – 1:8.

Poté jsme se s trenérem domácích a zároveň rozhodčím Petrem Hanáčkem domluvili, že si zahrajeme o pár minut více. V těchto patnácti minutách jsme vstřelili ještě další dvě branky. Jan Tyburec rozehrál nakrátko roh s Lukášem Musilem, který prudkou přihrávkou našel před brankou Dominika Hájka a ten po otočce mířil přesně – 1:9. Poslední branku vstřelil Matěj Mázár, který dorazil zablokovanou střelu Richarda Haugeho1:10.

Do utkání zasáhli – Ondřej Koloušek, Hynek Placatka, Vojtěch Polcar, Richard Hauge, Lukáš Musil, Lukáš Kalík, Matěj Mázár, Denis Antonov, Jonáš Bacílek, Jakub Frič, Aleš Fitko, Dominik Hájek, Jan Tyburec, Jakub Pešek.

Hodnocení trenérů:

V utkání jsme předvedli povedený výkon. Kluci byli hladoví a bylo na nich vidět, že z každé akce chtějí dát gól. Bylo k vidění mnoho pohledných akcí. Musíme vyzdvihnout akci Jakuba Peška, kterou zakončil Dominik Hájek. Na kličku s přihrávkou byla radost pohledět. Stále je však před námi spousta práce.

Komentáře