Jarní neporazitelnost prodloužena výhrou na Admiře

Čtvrté jarní utkání svěřenci Zdeňka Haška dokázali vyhrát 1:0.

• Diváci: 120

Sestava Admira Praha B: Veselý - Mlejnek, Skalický, Heinzel, Kurek, Drescher, Jung (46. Doubravský), Tatdanov (86. Fencl), Horníček (73. Malý), Marek (46. Málek), Polívka (60. Weinfurt)

Sestava SK Kladno: Smrkovský – Hrubeš, Rendla, Kolářský – Houha, Pospíšil (66. Jankovský), Holub (88. Blažek), Eichler, Dejčmar (60. Kafka) – Šíma, Šnobl (88. Kalina)

Reportáž

Od začátku pasivní mladé mužstvo Admiry pomyslné otěže vývoje hry předává do rukou kladenských. Ty se jich leč ujímají, na první vážnější ohrožení soupeřovy branky čekáme do devatenácté minuty. Po faulu na Šímu si míč staví Pospíšil. Posílá přesný centr na hlavu Rendly a ten krásně zakončuje takřka do šibenice Veselého branky. 1:0 pro Kladno!

Nastavený trend hry drží Kladeňáci po většinu zápasu, s přehledem kombinují již od brankáře a postupným útokem budují šanci za šancí. V poslední třetině hry však hráčům chybí tížená přesnost, případně kapka štěstí, která by míč nasměrovala na kopačky v modrých dresech hrajícího Kladna. Šance nejprve pálí Eichler, poté nad zakončuje Dejčmar. Jediný vážnější zákrok musel na druhé straně vytasit Smrkovský, a to když oči hladící "Robinsonádou" vytáhl nebezpečnou střelu domácích.

Půle druhé nepřináší nic než další šance Kladna. S chutí hrající Rendla opět ze standardní situace dvakrát jen těsně minul, to samé Šíma. A tak i přes lehce nervózní závěr družina Zdeňka Haška do vítězného konce dotáhla i čtvrtý jarní zápas, čímž se lehce přiblížila vedoucímu Chomutovu.