Archiv článků

Vysoká výhra v přípravě nad Slaným

Čtvrté přípravné utkání léta zavedlo fotbalisty Kladna na půdu Slaného.

David Čížek končí v dresu Kladna

David Čížek opouští SK Kladno, v jehož barvách působil s přestávkami od roku 2002. Za více 12 let v dospělém fotbale stihnul za Kladno odehrát 242 soutěžních startů.

Zdeněk Hašek hodnotí třetí utkání přípravy s Mariánskými Lázněmi

SK Kladno završilo soustředění v Blšanech třetím přípravným utkáním, ve kterých porazil Mariánské Lázně 3:1. Své odpovědi nejen k nedělnímu utkání, ale také k průběhu celého soustředění a letní přípravy poskytl trenér A-týmu Zdeněk Hašek.

Třetí letní posilou je křídelník Daehwan Shin

Křídelní hráč z Jižní Koreji Shi Dae Hwan posílil kladenský A-tým

Jihokorejský středopolař Park Se Ho je hráčem SK Kladno

Jihokorejský střední záložník Park Se Ho je čtvrtou letní posilou A-týmu.

Prodej permanentek na sezónu 2024/25 zahájen!

SK Kladno se po jedenácti sezónách vrací do 3. ligy, do které vstoupí již 10. srpna zápasem proti B-týmu FK Teplice. S tím se neodmyslitelně váže i vstupné. Ve článku níže Vám představíme, jaké změny od nové sezóny nastanou, a především jak výhodnou permanentku získat.

B-tým zahájil přípravu

V pondělí 15. července poprvé v sezoně 2024/25 vyběhli na trávník hráči rezervy SK. Tým pod taktovkou trenéra Tomáše Vincence během přípravy odehraje čtyři utkání a do soutěže, stejně jako A-tým, vstoupí v sobotu 10. srpna, kdy v prvním kole 6. ligy skupiny A (1.A třída) vyzve Viktorii Vestec.

A-tým v druhém letním utkání porazil Aritmu 3:0

Svůj druhý přípravný zápas odehrál A-tým na hřišti v Libušíně. Poločasové vedení 1:0 z kopaček Šímy dokázal dobrým výkonem v druhé půli opět uhájit a zaslouženě zvítězil.