post
Reportáž

B-tým přivezl tři body z půdy Slaného

V repríze pátečního utkání mezi A-týmy došlo k souboji mezi rezervami. Naši borci byli tentokrát úspěšnější, a ze Slaného vezou zasloužené tři body.
Slaný - tráva č.1
VS
  • Branky: 59. Novotný - 19. a 64. Novák, 43. Truhlář, 80. Pechr

ŽK: 57. Kácl

Rozhodčí: Haleš - Čožík, Říha

Sestava SK Slaný B: Junek - Vovk (59. Balla), Németh, Krym, Volgner (C), Kejkrt (65. Král), Zelenka, Kopřiva, Říčka, Mareš M., Novotný

Sestava SK Kladno: Cimrman - Veiner (79. Čermák), Kácl, Janda, Truhlář, Novák, Klvaň, Abrham (C), Duda (68. Jančí), Čapek (54. Pechr), Bokša

Reportáž

Poprvé v sezóně vyběhla naše rezerva bez posil A-týmu, a tento tah se zdál jako zásadní pro vývoj celého utkání. Společně se šťastnou rukou ve výběru sestavy, která vše plnila podle plánu, se našim dařilo také zakončení. Svou šanci nejprve proměnil v 19. minutě Novák, a dominantní výkon potvrdil dvě minuty před koncem prvního poločasu druhou brankou v zápase Truhlář.

Do druhého poločasu vstoupilo domácí Slaný aktivně, snaží se o tvorbu šancí, což své ovoce nese v 59. minutě, kdy se prosadil Novotný po rohu. Snížení na rozdíl jedné branky ovšem netrvá dlouho. Svůj druhý, nutno podotknout výstavní gól přidává volejem po centru na zadní tyč Novák. Vše koriguje brankou na 4:1 střídající Pechr, který dorážkou celou výhru dokonal.

Kladenský B-tým se tak po sérii tří proher v řadě dokázal odrazit v tom nejdůležitějším zápase, a doufejme, že nyní k dobrým výkonu bude přidávat také důležité bodové zisky.