post
Reportáž

Doma další čtyřgólová výhra!

Třetí domácí zápas jara a třetí výhra se čtyřmi vstřelenými góly. Tentokrát to odnesly Louny, které vysokou výhru Kladeňáků korigovali až v samém závěru zápasu.
Stadion Fr.Kloze / tráva
VS
  • Branky: 23. Jankovský, 35. Šíma, 48, Fiřt (vla.), 64. Procházka - 90. Beneš

Rozhodčí: Nehasil - Talpáš, Makovec

• Diváci: 310

Sestava SK Kladno: Smrkovský - Kolářský (59. Čížek), Rendla (C), Hrubeš - Pospíšil (59. Procházka), Eichler, Houha (67. Dejčmar), Holub (59. Kalina), Jankovský - Šnobl (59. Kafka), Šíma

Sestava FK Seko Louny: Pokorný (C) - Vokurka, Dolejší (77. Beneš), Hradecký, Kotlan, Jungmann, Jamrich, Kovalčík, Hasil (53. Charamza), Šimeček, Fiřt

Reportáž

Utkání začíná podobně, jako poslední střetnutí družiny Zdeňka Haška. Hru mají pod kontrolou a dostávají se do slibných útočných akcí. Ve 23. minutě si míč na střed navedl Karel Houha. Byl faulovaný a z hranice pokutového území rozehrál volný přímý kop Tomáš Jankovský. Ten přes zeď zamířil přesně do šibenice a poslal svůj tým do vedení. A na něj navázal deset minut před pauzou Dominik Šíma. Ten využil zaváhání brankáře Loun, který špatně vyběhl a doklepával do odkryté brány. Poprvé na jaře tak tým Kladna vedl po první půli jiným rozdílem, než 1:0 - do kabin se totiž šlo za stavu 2:0.

Vstup do druhé půle je z pohledu domácích vydařený. Už po třech minutách Pospíšil z pravé strany hledá Matěje Šnobla. Ten se k míči sice nedostane, před ním ale zasáhne obránce soupeře, který balón nasměruje za záda vlastního gólmana Pokorného. Po hodině hry domácí prostřídali, do hry se podívali například Jaroslav Kafka, Vladimír Procházka nebo mladý Václav Kalina. Druhý jmenovaný se prosadil už po pěti minutách na hřišti, kdy zužitkoval práce Tomáše Jankovského a upravil skóre na 4:0. Hráči Loun se ještě dočkali čestné trefy, ta ale už v 90. minutě nic neřešila. SK tak nakonec zvítězilo 4:1!