ŽK: 45. Holub - 39. Prosek, 84. Lukeš, 88. Melichar

• Diváci: 750

Sestava SK Kladno: Smrkovský – Hrubeš, Rendla, Kolářský (46. Čížek), Borák – Houha (83. Dejčmar), Holub (46. Šnobl), Blažek (90. Procházka), Eichler – Pospíšil – Šíma (72. Kafka).

Sestava SK Hřebeč: Vokoun – Nadri (72. Pařízek), M. Novák, Dolejš, Podaný – Lukeš, Prosek, Hodosi (80. Melichar), Štěpánek, Hajný (72. M. Mentberger) – Lukič (80. Hanzlík).

Reportáž

První půli kontrolují kladenští, pokropené hřiště napomáhá pozemní kombinaci, o kterou se naši leč snaží, nedokáží vyprodukovat lepší pohyb na důraznější překonání soupeře z Hřebče. První velkou šanci Pospíšila nešťastně zneškodnil Šíma, poté skvělou střelu vyslal Eichler a když ani lob Holub neprošel, do velké šance se ženou hosté. Štěpánek však naslepo přesně trefil Smrkovského, který šanci reflektivně lapil. I přes to, že se před koncem prvního dějství tlak Kladna zvyšuje, branku v něm nevidíme.

Do druhé půle vstupuje družina Zdeňka Haška s dvojící střídaní. První vážná akce přichází ovšem z kopaček, respektive z hlavy Hřebče. Smrkovského zachránila po rohovém kopu tyč, a zápas tak stále pokračuje bez vstřeleného gólu. V 58. minutě se poločasová změna ukázala jako více než platná, střídající Matěj Šnobl si v 58. minutě naběhl, dostal přesnou přihrávku od Pospíšila, a i přes tlak obránce dokázal ex-kladenského Vokouna překonat střelou na zadní tyč.

Tempo se začíná přiostřovat, kladenský útok rozhýbal Kafka, který po kličce Vokounovi mířil do boční tyče. Na druhé straně pálí nebezpečný Lukič. V závěru utkání Hřebeč sází na výškovou převahu, do hry posílá Hanzlíka s Melicharem, tížené vyrovnání však nepřichází a konečný stav na 2:0 v samotném závěru vystřelil Eichler.